5راز ناگفته فروش عمده وسایل شهربازی

وسایل عمده شهربازی

فروش عمده وسایل شهربازی

فروش عمده وسایل شهربازی به معنای حجم خرید است و نه تعداد آن ها، که عمدتا در تجهیزات وارداتی اتفاق می افتد. در صنعت شهربازی به دلیل گران بودن تجهیزات، وسایل شهربازی به صورت عمده چنین مفهومی دارد.

وسایل عمده شهربازی


لیست وسایل شهربازی

دستگاه های شهربازی فضای باز (Outdoor devices)

دستگاه هایی که مخاطب فراوانی دارند مانند ماشین برقی، کشتی صبا، فریزبی، تاب پرنده، ترن کودکان، ترن در مدل های مختلف مثل اسکیت یو، ترن یو، یوفو، چرخ و فلک در سایزهای مختلف، و دستگاه های غول پیکر بزرگ مثل ستاره آتشین، تاب اسکای، سقوط آزاد، فایربال، سالتو که توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جذب کرده اند.

دستگاه های شهربازی سرپوشیده (Covered devices)

دستگاه های سرپوشیده که به تازگی مورد توجه شهربازی داران و مخاطبان قرار گرفته مانند گیم موتور (Engine game)، گیم ماشین (Car game)، گیم های ویدیویی (Video games)، گیم های سه بعدی(۳D games)، دستگاه های VR.

دستگاه های کودکان (Children’s devices)

از ایده های مبتکرانه که به تازگی در شهربازی ها به کار گرفته شده است اقدام به راه اندازی بخشی به نام خانه بازی در قسمت مشخصی از شهربازی است که منحصرا ویژه کودکان سنین پایین بوده و در آن از تجهیزات مراکز خانه بازی مانند محصولات فومی، پلی اتیلن و چوبی استفاده می شود.

در اینجا به چند نمونه از گیم های ماشینی و الکترونیکی کودکان اشاره می کنیم:

دستگاه های کودکان را می توان در فضای باز و سرپوشیده استفاده نمود، مانند قطار ۴نفره یا همان قطار فانتزی، ماشین برقی در فضای باز و سرپوشیده که می توان از آن ها استفاده کرد، هلی کوپتر یا همان هلی کوپتر چرخشی، ماشین شارژی، موتور شارژی، سرسره های بادی که هم در فضای باز و هم سرپوشیده می توان از آن ها استفاده کرد، یوروبانجی، ترامپولین (Trampoline)، رالی کودکان، آفتاب مهتاب که از خانواده چرخ و فلک ها است، قایق دستی (Hand boat) که در یک حوض آب می چرخد، و دستگاه های سبک تر مانند ایرهاکی، انواع گیم ها (Games)، تکان دهنده یا همان تکان دهنده سکه ای یا موزیکال.

تا اینجا دسته بندی دستگاه های شهربازی روباز و شهربازی سرپوشیده و دستگاه های کودکان را توضیح دادیم، اکنون قصد داریم که به شما مشاوره های لازم جهت خرید عمده وسایل شهربازی و خانه بازی ارائه دهیم.
قبل از خرید تجهیزات شهربازی، به رزومه شرکت مورد نظر، نو بودن دستگاه ها، کیفیت و قیمت دستگاه ها، استاندارد داشتن و ثبت سامانه دستگاه ها و مواردی از این دسته توجه کنید. پیشنهاد می کنیم برای خرید عمده وسایل شهربازی و راه اندازی شهربازی سراغ دستگاه های کارکرده و دست دوم نروید. در بخش های زیر با مزایای دستگاه های نو و معایب دستگاه های دست دوم شهربازی آشنا خواهید شد. گروه صنعتی بیات همواره در تمامی لحظات همراه شما خواهد بود.

 

لیست وسایل شهربازی

مزایای فروش دستگاه های شهربازی نو

دستگاه های نو اکثرا شامل گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی هستند ولی مهم تر از آن به دلیل اینکه دستگاه های شهربازی جزو وسایل صنعتی محسوب می شوند مانند خودرو که طول عمر دارند این طول عمر مهم ترین مولفه پیشنهاد خرید دستگاه های نو هستند. پیشنهاد گروه صنعتی بیات برای خرید تجهیزات شهربازی دستگاه های نو به جای دستگاه های کارکرده است، به دلیل خدمات بهتر و متمایزی که شرکت تولید کننده می تواند ارائه دهد و مهترین مسئله در دکور، نوآوری و نورپردازی است که در ایام آخر هفته و تعطیلات می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

در اینجا به چند مورد از مزایای خرید دستگاه های نو می پردازیم:

 

گارانتی دستگاه های نو

گارانتی در واقع نوعی ضمانت است که در ازای کارکرد بدون مشکل یک دستگاه نو ارائه می‌شود. برای مثال زمانی که شما وسیله شهربازی را با گارانتی خریداری می‌کنید، شرکت ارائه کننده خدمات تضمین می‌کند که آن دستگاه در مدت زمان مشخصی دچار مشکلات عملکردی نشود. پس گارانتی دارای مدت زمان مشخصی است که از سوی شرکت تولید کننده مشخص می شود و رفع ایرادات دستگاه در آن بازه از مزیت های گارانتی بودن دستگاه می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه های نو

هر شرکتی که در زمینه ی فروش وسایل شهربازی فعالیت دارد می بایست خدمات پس از فروش طولانی مدت نیز به مشتریان خود ارائه دهد.

گروه صنعتی بیات به همراه تیم قوی و مستقل پشتیبانی با ارایه خدمات پس از فروش طولانی مدت برای تمامی دستگاه ها به مدت ۱۰ سال این آرامش را برای همه عزیزان ایجاد می نماید که در تمامی مسیر خرید و درآمد زایی در کنار شما خواهیم بود.

معایب فروش دستگاه های شهربازی دست دوم

کارکرد کمتر، طول عمر کمتر و دیزاین های قدیمی از جمله معایب تجهیزات شهربازی دست دو است و این دستگاه ها می توانند در فشار های کاری دچار نقص و تعطیلی شهربازی و نهایتا سرمایه گذار دچار خصران مالی شود. یکی دیگر از معایب دستگاه های دست دو استاندارد های سخت AS می باشد که خریدار نمی تواند به دست آورد و در جابجایی ها ممکن است مجبور باشند از بازسازی استفاده کنند که با قیمت نو تفاوت چندانی ندارد. برخی از دستگاه های پرتابل دست دو جابجایی ساده تری دارند مانند قطار ها و برخی از دستگاه ها که خیلی درگیر فوندانسیون نیستند.

اما اگر باز هم قصد خرید وسایل شهربازی دست دوم را دارید باید در نظر داشته باشید که این دستگاه ها پی در پی و توسط تکنیسین های مجرب باید مورد بررسی های دقیق قرار داده شوند تا دستگاه مشکل ساز نشود. از این رو کارشناسان گروه صنعتی بیات این افتخار را دارند که با بهره گیری حدود ۳دهه فعالیت در زمینه تجهیز مراکز بازی بزرگ شما را جهت تحقق کسب و کار موفق راهنمایی می کنند.

لیست قیمت وسایل شهربازی

لیست قیمت وسایل شهربازی

وسایل شهربازی بسیار متنوع است و این نکته سبب می شود که اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر نیازمند استعلام تلفنی باشد. تجهیز شهربازی و انتخاب دستگاه های مورد نظر بسته به بودجه ای که در نظر دارید و همچنین جمعیت و وسعت شهر شما صورت می گیرد.

به همین دلیل کارشناسان گروه صنعتی بیات ۲۴ساعت پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز خواهد بود.

تماس با گروه صنعتی بیات

 

مقالات شهربازی

دستگاه های شهربازی روبازراه اندازی شهربازیشهربازی سرپوشیدهفروش تجهیزات شهربازیفروش دستگاه های شهربازیفروش عمده شهربازیفروش وسایل شهربازیقیمت وسایل شهربازی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *