خدمات پس از فروش شهربازی

خدمات پس از فروش شهربازی

گروه صنعتی بیات (BIG)، به عنوان بزرگترین تامین­کننده تجهیزات شهربازی، علاوه بر تامین دستگاه های شهربازی و سیسستم­های اتوماسیون شهربازی، شما را با خدمات پس از فروش، اطلاعات جامع راه­اندازی شهربازی­ ها و دستگاه های شهربازی و همینطور خدمات مهندسی پس از فروش همراهی می­کند.

خدمات پس از فروش گروه صنعتی بیات

تیمِ مهندسی و خدمات پس از فروش شرکتِ ما، شما را با یک بسته­ ی کامل از خدمات پس از فروش همراهی خواهد کرد تا بدین ترتیب همواره از بازدهی بالای دستگاه­های شهربازی­تان مطمئن باشید. در صورت درخواست، گروه صنعتی بیات با بازرسی­های سالانه ­ی دستگاه های شهربازی و تامین قطعات مورد نیاز نیز به مشتریانِ خود خدمات ارائه می­کند.

انطباق با قوانین شهربازی

گروه صنعتی بیات مفتخر میباشد پروانه استاندارد تولید را برای کلیه محصولات خود دریافت نموده است و می­تواند مشتریان خود را منطبق با استاندارهای شهربازی همراهی کند.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین شهربازی و استانداردهای دستگاه های شهربازی بر روی استاندارد قوانین شهربازی کلیک  کنید

خدمات مهندسی و مشاوره­ای دستگاه های شهربازی

شما با خرید دستگاه شهربازی از گروه صنعتی بیات، به بسته­ای جامع از خدمات پس از فروش این شرکت دست پیدا می­کنید. با توجه به سابقه­ی طولانی مجموعه­ی ما در تامین و فروش تجهیزات شهربازی داخل سالن و دستگاه های شهربازی فضای باز، گروه صنعتی بیات دارای یک دانش جامع در خصوص راه­ اندازی شهربازی ها و مجموعه های تفریحی (know how) است که مشتریانِ این شرکت، از این دانشِ اقتصادی-فنی جامع نیز بهره­مند خواهند شد.

خدمات سریع

به محض این­که دستگاه شهربازی مورد نظر شما نیاز به سرویس و خدمات مهندسی پیدا کند، تیم فنی گروه صنعتی بیات وارد عمل شده و در سریع­ترین زمان در رفع مشکل شما را یاری خواهند کرد.