اتوماسیون و کارتخوان شهربازی

مدرن ترین و صنعتی ترین سیستم اتوماسیون شهربازی و کارتخوان شهربازی در سطح منطقه قابل استفاده در تمامی شرایط آب و هوائی از ۳۰- درجه سانتیگراد تا ۸۰+ درجه سانتی گراد . استفاده از بهترین و به روزترین و باکیفیت ترین ماژول های استاندارد مورد استفاده در کشورهای اروپایی

اولین کارتخوان ضد آب در سطح منطقه قابل نصب در فضای باز و سرپوشیده
مقاومت بالا در برابر نور آفتاب و حرارت بالای تابستان و محیطهای شرجی
قابل استفاده در دمای هوائی ( ۳۰- ) تا ( ۸۰+ ) درجه سانتیگراد
کارتخوان های تحت شبکه (کاهنده ، افزاینده ، نمایش اعتبار)
عملکرد سیستم به صورت آنلاین و آفلاین
سرعت بسیار بالا در شناسایی کارت های بدون تماس
استفاده از بستر شبکه Wifi با امنیت بالا و بدون نویز در مقایسه با نمونه های مشابه بیسیم

در محیط های نویزی و شلوغ با برد حداقل ۵۰۰ متر
آرامش روانی جهت جمع آوری وجه نقد از محوطه شهربازی
کمک به افزایش درآمد شهر بازی تا بیش از سی درصد
ارائه بیلان مالی در نمودارهای مختلف
ایجاد امنیت مالی فوق العاده
روش های فروش و درآمد زائی متنوع
تعریف بینهایت صندوق و بینهایت دستگاه بازی
تعین سطح دسترسی های مختلف برای کاربران
تحت وب و امکان دسترسی مدیر از هر جای دنیا به تمامی سیستم
قابلیت اتصال پرینتر حرارتی با ارائه گزارشات بازی و شارژها
قابلیت استفاده در رستوران و کافی شاپ شهربازی
تلفن تماس برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۰۵۰۰۰۷۵

به جرات میتوان گفت اتوماسیون شهربازی قلپ تپنده هر شهربازی میباشد که در صورت اختلال در عملکرد آن بنا به شرایط زیست محیطی یا اشتباه و دارا بودن باگ در طراحی آن اثر مستقیم بر فروش شهربازی خواهد گذاشت . یک اتوماسیون خوب میتواند مدیریت شهربازی را با خیالی راحت حتی با عدم حضور در مجموعه شهربازی به آرامش روانی رسانده یا درصورت اختلال در کارکرد باعث نارضایتی مشتری و عدم اعتماد مشتری و با شلوغ شدن صف گیشه ها باعث انصراف مشتری از ادامه حضور در شهربازی شود . به تجربه ثابت گردیده استفاده از LCD در کارتخوان های کاهنده با توجه به نویز پذیری آن در محوطه شهربازی که سراسر مملو از نویز های EMI میباشند باعث میگردد LCD به اصطلاح هنگ نماید و چیزی در صفحه نشان نداده یا قفل شود که برای راه اندازی مجدد آن نیاز به خاموش و روشن نمودن مجدد دستگاه بازی میباشد . از دیگر معایب استفاده از LCD عدم کارایی صد در صدی در شهربازی های فضای باز میباشد . تکنولوژی ساخت LCD به این صورت میباشد که در ساختار آن از کریستال مایع استفاده گردیده و در نور آفتاب مایع آن خشک شده و در سرما نیز مریستال آن منجمد شده و بعد از مدتی صفحه سیاه میشود . حتی در حالت استفاده نرمال نیز مایع کریستال آن طول عمر داشته و بر اثر استفاده مداوم و با خود حرارت دستگاه کم کم مایع آن از بین میرود . لذا گروه صنعتی بیات در طراحی های خود این مطلب را مد نظر داشته و ضمن استفاده از ۷-SEGMENT به جای LCD در سایر قطعات استفاده شده در تولید کارتخوان های کاهنده و افزاینده شهر بازی از مرغوبترین قطعات موجود استفاده نموده است . در ذیل به نکات کلیدی در انتخاب برای خرید اتوماسیون میپردازیم :
۱ – در بحث امنیت کارت ها و عدم هک آن ها مطالب بسیار میباشد . یکی از راحت ترین روشهای هک رمز کارتهای شهر بازی که میتواند به مرگ یک سیستم اتوماسیون در آن شهربازی منتهی شود بدین صورت میباشد که با قرار دادن رابط جاسوس الکترونیکی که یک مهندس الکترونیک به راحتی میتواند آن را بسازد بین میکرو کنترلر کارتخوان و ماژول استفاده شده MIFARE-READER موجود در کارتخوان و کنترل و SPY دیتاهای رد و بدل شده بین آنها میتوان به رمز استفاده شده در کارتها دسترسی پیدا کرد و اتوماسیون شهربازی را هک نمود و سوء استفاده مالی صورت پذیرد . گروه صنعتی بیات با تجربیات خود در این گونه امور با استفاده از ماژول منحصر به فرد MIFARE READER که یک بار پسورد در ابتدای ساخت در آن ذخیره میگردد و در کارکرد های آتی خود نیازی به مبادله پسورد در هر تراکنش کارت کشیدن بین میکروکنترلر و ماژول نمیباشد این امنیت را به مجموعه شهربازی ها میدهد که با خیالی راحت از هک شدن مجموعه خود از این سیستم استفاده نمایند .
۲ – ارتباطات کارتخوان ها با سرور بسیار مهم میباشد . روش ها متفاوت میباشد . برخی ارتباط خود را با سیم کشی شبکه ترجیج میدهند که خود باعث اختلال در ارتباط و کندی سیستم و اشتباهات محاسباتی فراوان خواهد گردید چراکه اولا به ازای هر کارتخوان باید یک سیم کشی با طول بالا نمود و ثانیا همان بحث نویز EMI بر روی طول سیم کشی نشسته و کارکرد را با اختلال مواجه میسازد . برخی ارتباطات خود را با استفاده از ماژول های بیسیم عمدتا بر روی دو فرکانس ۳۱۵ یا ۴۳۳٫۹۲ مگاهرتز انتخاب مینمایند که این نیز به دلیل آماتوری بودن فرکانس های مذبور و استفاده آن فرکانس ها در ریموت کنترلر های خودرو و مصارف خانگی از قبیل کرکره برقی یا درب بازکن ها باعث تداخل فرکانسی شده و همان معایب ذکر شده در بالا را همراه خود به ارمغان بیاورد . گروه صنعتی بیات با استفاده از ماژول فوق حرفه ای WIFI با استفاده صنعتی با برد حداقل ۵۰۰ متر ارسال دیتا بدون خطا که در صورت نصب اکسس پوینت برد آن به ۱۰۰۰ متر میرسد و آنتن های اروپائی ۵DB کارتخوان های کاهنده این نوید را همراه خود دارد که دیگر به قطع ارتباط کارتخوان ها با سرور حتی فکر هم نکنید .
۳ – نحوه طراحی در این اتوماسیون به صورتی میباشد که هوشمندانه سیستم به صورت ONLINE/OFFLINE عمل نموده و بنا به هردلیلی ارتباط کارتخوان ها با سرور قطع گردد به صورت OFFLINE جواب مشتری را داده و اعتبار را از کارت کسر نموده و بازی را میدهد و با اولین برقراری ارتباط با سرور دیتاها را به سرور ارسال مینماید . بدین صورت حتی با خاموش شدن و سوختن کامپیوتر سرور مجموعه شهربازی بازهم اتوماسیون به نحو احسن جوابگوی مشتریان میباشد و در شب های شلوغ مثلا برای یک شهربازی با داشتن ۱۰۰ دستگاه بازی اگر هر صد عدد باهم مشتری ها کارت بکشند ظرف یک ثانیه همه بازی ها استارت میخورد .
گروه صنعتی بیات در هر ساعت از شبانه روز آمادگی مشاوره رایگان برای خرید سیستم های اتوماسیون شهربازی را داشته و مطالب حائز اهمیت دیگر را میتوانیم به شما مشاوره دهیم تا با دید بازتر و اشراف بر مشکلات دیگر نسبت به انتخاب محصول اقدام فرمائید . به همین منظور و برای مشاوره رایگان در تمامی ساعات اداری یا غیر اداری میتوانید با مدیر بخش الکترونیک با شماره ۰۹۱۰۰۵۰۰۰۶۸ ارتباط برقرار فرمائید .

برچسب ها :  شهربازی ، سیستم جامع اعتباری شهربازی، بلیط الکترونیکی شهربازی ، شهربازی ، نرم افزار جامع شهربازی ، اتوماسیون شهربازی ،دستگاه کاهش اعتبار شهربازی، دستگاه کارتخوان شهربازی، دستگاه اعتباری شهربازی ، مدیریت هوشمند شهربازی ، شهربازی الکترونیکی مجموعه شهربازی، بلیط اعتباری شهربازی، افزایش اعتبار شهربازی، سیستم هوشمند شهربازی، شهربازی کارتی، کارت شهربازی ، استاندارد شهربازی ، تولید دستگاه شهربازی ، مشاوره شهربازی ، اتوماسیون شهربازی ، کارتخوان شهربازی ، مهدی بیات ، چرخ و فلک ، دربی شهربازی ، ماشین برقی ، تکان دهنده کودک ، تکاندهنده سکه ای ، کشتی صبا ، فروش دستگاه های شهربازی ، ترامپولین ، سرسره بادی ، قصربادی ، قطار شهربازی ، مریگراند ، ژتون شهربازی ، فریزبی ، تعمیرات شهربازی ، ساخت شهربازی