انواع تکان دهنده شهربازی و تکان دهنده کودک

انواع تکان دهنده شهربازی

برای مشاهده تمامی فیلم های تکان دهنده و وسایل شهربازی به کانال آپارات گروه صنعتی بیات مراجعه کنید.

تکان دهنده شهربازی چیست ؟

تکان دهنده شهربازی – یا تکان دهنده سکه ای– یک تفریحی جذاب برای کودکان خردسال است. اسباب بازی های تکان دهنده کودک معمولاً در پارک های تفریحی ، خانه کودک ، بازارها ، خانه بازی هتل ، سوپرمارکت های و فروشگاه های مختلف در دسترس است. همچین این ماشین های تکان دهنده ، ممکن است در سایر مکان ها مانند رستوران ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های مواد غذایی و نمایندگی های اتومبیل نیز دیده شوند. معمولا دستکاه های تکان دهنده موزیکال توسط یک سکه فعال می شوند، بسته به نوع چرخش(چرخ مینیاتوری ، چرخ فلک مینیاتوری ، پیست سواری یا سوار بر سکوی ثابت) ، تکان دهنده های کودک سرنشین را با حرکت سرگرم می کند. بیشتر تکاندهنده ها ها شامل صداها و موسیقی است و برخی از آنها دارای چراغ چشمک زن ، پدال و دکمه هستند. تکان دهنده سکه ای با ماشین بازی کودکان اغلب از تجهیزات ساده اما رنگارنگ استفاده می كنند و اغلب تکان دهنده های شهربازی یا ماشین های حرکتی از شخصیت های محبوب کارتونی و عروسکی بچه ها در تولید این دستگاه ها استفاده می کنند مانند: تکان دهنده کیتی ، اسباب بازی سکه ای منیون ، تکان دهنده موزیکال قو ، تکان دهنده سکه ای نهنگ ، اسباب بازی تکاندهنده کیتی

تکان دهنده جوجه باهوش

تاریخچه تکان دهنده شهربازی

این تکان دهنده های کودک برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ توسط جیمز اتو ههاز از سیکستون ، میسوری اختراع شد. در ابتدا این اسب مکانیکی Hahs Gaited Horse نامیده می شد ، این اسباب بازی تکان دهنده در ابتدا به عنوان هدیه کریسمس برای فرزندان خود تصور تهیه کرد. با این حال ، هاه به زودی فهمید که او یک سرمایه دار بالقوه در دستان خود دارد و در مورد تجارت اسباب بازی تصمیم گرفت. در ابتدا ، او برخلاف آنچه در اتومبیل یافت می شود ، از اسب های چوبی استفاده نمی کرد و این تکان دهنده ها را با آهن سنگین می ساخت. با این حال ، او به زودی این اسبها را سنگین دانست و تصمیم گرفت که آلومینیوم ماده بهتری برای تکان دهنده های خود باشد. با این حال ، هنگامی که گفته شد که نمی تواند این کار را انجام داد ، اوجلوتر رفت و فرآیندی را برای تولید تکاندهنده ها از آلومینیوم اختراع کرد. این تکان دهنده های کودک در Hahs Machine Works در سیکستون ، میسوری تولید می شود و چندین جایزه از جمله اصلی ترین اختراع سال ۱۹۳۲ را بدست آورد. در سال ۱۹۳۳ ، هاه با توزیع ۵٪ در قرارداد با شرکت عرضه کننده نمایشگاه برای توزیع اسباب بازی تکاندهنده خود برخورد کرد. سرانجام حق ثبت اختراع را کسب کرد ، و عنوان یک مخترع ثروتمند بازنشسته شد. در سال ۱۹۵۳ ، مجله بیلبورد آن را “سریعترین رشد اقتصادی ۱۹۵۳” نامید. سرانجام ، تکاندهنده های کودک از آلومینیوم به فایبرگلاس تغییر یافت.

تقریباً در همان زمان توسعه یافت ، Link Trainer ابتدا علاوه بر نقش خود به عنوان مربی آزمایشی ، به عنوان وسیله سرگرمی با بهره گیری از سکه نیز مورد استفاده قرار گرفت.

تکان دهنده گردونه شانس

موسیقی تکان دهنده شهربازی و تکان دهنده کودک

بسیاری از تکاندهنده های کودک بسیار قدیمی موسیقی ندارشتند. همچنین ، برخی از اسباب بازی های سکه ای طرح ماشین ممکن است به جای موسیقی از صدای موتور استفاده کنند. با این حال ، در تکاندهنده هایی که دارای موسیقی ممتاز هستند ، اسباب بازی تکان دهنده اولیه (و تکاندهنده های ارزان قیمت مدرن که تقلید از اتومبیل های شناخته شده تر دارند) مجهز به مدارهای یکپارچه ساده ای هستند که بطور مداوم یک ملودی را پخش می کنند یا مجموعه ای از ملودی ها را به ترتیب تکرار می کنند. اینها به این مفهوم تکامل یافته اند که نخستین تکاندهنده از وسایل شهربازی دارای امکان اجرای موسیقی فقط یک ملودی منفونی را به صورت تکراری پخش می کنند ، در حالی که بعداً آنها ملودی های چند جمله ای را اجرا کردند ، در حالی که بعضی اوقات شامل نمونه های کوتاه صدا یا گفتار نیز هستند. تکاندهنده شهربازی بعدی می توانند از یک عرشه نوار نیز استفاده کنند ، در حالی که تکاندهنده سکه ای اخیر ممکن است دارای یک دستگاه پخش صوتی حالت جامد شبیه پخش کننده های MP3 مبتنی بر فلش باشد. معمولاً موسیقی انتخاب شده آهنگ های عمومی برای کودکان است ، در حالی که در ماشین های تکاندهنده دارای مجوز از آهنگ تم برای شخصیت دارای مجوز استفاده می شود. با این حال ، در موارد نادر ، تکاندهنده کودک وجود دارد که موسیقی پاپ استاندارد را پخش می کند ، و برای تکاندهنده خصوصی مالک ممکن است از آهنگی که دارای اهمیت شخصی باشد درخواست کند تا در این برنامه برنامه ریزی شود.

کلمات مرتبط :  تکان دهنده ، تکاندهنده ،تکان دهنده کودک ، تکاندهنده سکه ای، شهربازی ، دستگاه تکان دهنده دست دوم ، استاندارد شهربازی ، دستگاه تکاندهنده ، ماشین تکاندهنده ، تولید دستگاه شهربازی ، مشاوره شهربازی ، اتوماسیون شهربازی ، کارتخوان شهربازی ، ، کیدی رای ، تکاندهنده ریموتی ، تکاندهنده ژتونی ، تکاندهنده مانیتور دار ، مهدی بیات ، چرخ و فلک ، دربی شهربازی ، ماشین برقی  ، کشتی صبا ،تکان دهنده دلفین ، تکاندهنده باب اسفنجی ،تکان دهنده انگری بردز ، تکان دهنده خرگوش سکه ای ، اسباب بازی سکه ای ، اسباب بازی تکاندهنده ، فروش دستگاه های شهربازی ، ترامپولین ، سرسره بادی ، قصربادی ، قطار شهربازی ، مریگراند ، ژتون شهربازی ، فریزبی ، تعمیرات شهربازی ، ساخت شهربازی ، تجهیزات شهربازی ، وسایل شهربازی ، تجهیزات استاندارد شهربازی ، ماشین های سکه ای ، قطار چینی شهربازی، تجهیزات شهربازی سرپوشیده ، فروش وسایل شهربازی ، فروش تجهیزات شهربازی، فروش وسایل شهربازی، فروش تکاندهنده کودک، فروش ماشین تکان دهنده، ماشین حرکتی کودک] اسباب باری کودک ، چرخ و فلک شهربازی، ماشین کوبنده شهربازی، گیم هامر شهربازی، سیمیلاتور شهربازی، فروش گیم های شهربازی، تکان دهنده موزیکال ، تکان دهنده سکه ای، عروسک سکه ای، عروسک سکه ای شهربازی