ماشین کوبنده

ماشین برقی کوبنده

همانطور که می دانید شهربازی تاثیر بسیار زیادی بر سلامت ذهنی و فیزیکی شما و فرزندتان دارد. با بازی در پارک ها و زمین های بازی و همچنین شهربازی این امکان را برای کودکتان فراهم کنید تا در کنار شما از بازی در زمین های بازی لذت ببرد. استفاده از ماشین کوبنده میتواند بسیار برای شما و فرزندتان شادی آفرین باشد

 

• ترشح آدرنالین

هنگامی که سوار بازی ها و وسایل بازی هیجان انگیز هستید و دچار ان ترس مفید شده اید، علاوه بر آنچه در مقاله قبل در مورد ترس مفید گفتیم، از فواید دیگری نیز استفاده خواهید کرد. هنگامی که در حال فریاد زدن در ترن های هوایی هستیم ترشح آدرنالین و ایندورفین باعث می شود حس بسیار خوبی به ما دست دهد و این حس خوب در روابط ما تاثیر گذار خواهد بود.

• سفت شدن عضلات بدن

هنگامی که به هوا پرت می شود و با وسایل بازی هیجان انگیز بازی می کنید، چه بخواهید چه نخواهید خودتان را سفت می گیرید و این باعث می شود ماهیچه های شما سفت شود همچنین با پیاده روی در فضای باز شهربازی ها نیز می توانید به تقویت عضلات پای خود کمک کنید.

• تمرینات روزانه

هنگامی که بدن شما آدرنالین و ایندورفین ترشح کند، از شما مقدار بیشتری را طلب می کند و شما را تشویق می کند تا فعالیت بیشتری داشته باشید. و به همین ترتیب شما عادت می کنید تا فعال تر باشید و تحرک بیشتری داشته باشید.

ماشین کوبنده چیست؟

 

ماشین کوبنده چیست

ماشین های کوبنده همیشه از جمله سرگرمی های پرطرفدار مکان های تفریحی بوده و هستند. لحظه های دوست داشتنی و پرهیجان برای کودکان با ماشین های کوبنده در فضایی کاملاً ایمن فراهمآمده است تا کودکان بتوانند رانندگی را به صورت مستقل تجربه و انرژیشان را به طور کامل خالی کنند. لذت سرعت و برخورد با ماشین های دیگه باعث میشود لحظات بسیار هیجان انگیزی برای کودکان خلق شود
ماشین های کوبنده را افراد از ۳ سال به بالا میتوانند استفاده کنند این وسیله بازی به دلیل امنیت بالا و ایجاد هیجان در افراد بسیار میتواند مناسب باشد. حتی افراد بزرگسال نیز از این وسیله بازی بسیار استقبال میکنند.
ماشین کوبنده به دلیل لاستیک که دور آن وجود دارد زمانی که ماشین ها با هم بر خورد میکنند باعث ترشح آدرنالین بالایی میشود و البته هیچ آسیبی به افراد وارد نمیکند البته نوع دیگری از ماشین های کوبنده وجود دارد که ماشین برقی کوبنده  هستند و در مقالات گذشته در رابطه با آن صحبت کردیم . همچنین برای اطلاع از ماشین شارژی شهربازی یا همان ماشین کودک می توانید به مقاله ی ما سر بزنید و تفاوت ماشین ها را در آنجا ببینید.

مقالات شهربازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *