• تولید انواع مبلمان شهری با رعایت آخرین استاندارد های بین المللی و استفاده از بهترین قطعات موجود در بازار با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش این امنیت خاطر را به شما مشتری گرامی میدهد که همواره در کنارتان خواهیم بود . 09100500075-02144499559
گروه صنعتی بیات اولین و بزرگترین تولید کننده، وارد کننده و فروشنده تجهیزات شهربازی شامل دستگاه های شهربازی فضای باز، دستگاه های شهربازی سرپوشیده و سالنی، کیدی راید (تکان دهنده کودک) می باشد. این شرکت همچنین بزرگترین و اولین در فروش تکان دهنده کودک ، فروش تکاندهنده ژتونی ، فروش تکاندهنده انگری بردز ، فروش تکاندهنده باب اسفنجی ، تکاندهنده هلیکوپتر ، تکاندهنده کودک مینیون ، تکان دهنده ریموتی  ، تکان دهنده موزیکال و غیره می باشد.
از دیگر دستگاه های شهربازی گروه صنعتی بیات می­توان به چرخ و فلک ( برای شهربازی سر پوشیده و شهربازی فضای باز )، تکاندهنده کودک، کشتی صبا، ترامپولین، سرسره بادی ( مناسب شهربازی سر پوشیده و شهربازی فضای باز )، قصر بادی، قطار شهربازی ( در انواع مختلف شهربازی های سرپوشیده و شهربازی فضار باز)، مریگراند، دستگاه شهربازی فریزبی و غیره نام برد.
همچنین این شرکت فروش و نصب دستگاه های زیر را انجام میدهد:
سرسره زمین بازی بسیار باکیفیت  با ظرفیت بالا و قیمت مناسب
سرسره پارک دارای استانداردهای به روز و قیمت فروش استثنائی
سرسره تونلی با خدمات پس از فروش و نصب راه اندازی
سرسره پلاستیکی دارای استانداردهای به روز و قیمت فروش استثنائی
سرسره فلزی بسیار باکیفیت  با ظرفیت بالا و قیمت مناسب
سرسره کودک با خدمات پس از فروش و نصب راه اندازی
انواع المان پارک دارای استانداردهای به روز و قیمت فروش استثنائی
انواع المان شهربازی بسیار باکیفیت  با ظرفیت بالا و قیمت مناسب
صندلی شهربازی با خدمات پس از فروش و نصب راه اندازی
سطل آشغال شهربازی دارای استانداردهای به روز و قیمت فروش استثنائی
سطل آشغال فایبرگلاس شهربازی بسیار باکیفیت  با ظرفیت بالا و قیمت مناسب
با خرید دستگاه شهربازی از گروه صنعتی بیات، به بسته­ای جامع از خدمات پس از فروش این شرکت دست پیدا می­کنید. با توجه به سابقه­ی طولانی مجموعه­ در تامین و فروش تجهیزات شهربازی داخل سالن و دستگاه های شهربازی فضای باز، گروه صنعتی بیات دارای یک دانش جامع در خصوص راه­ اندازی شهربازی ها و مجموعه های تفریحی (know how) است که مشتریانِ این شرکت، از این دانشِ اقتصادی-فنی جامع نیز بهره­مند خواهند شد.