نمایشگاه تجهیزات شهربازی GTI چین
شهریور ۱۱, ۱۳۹۴
جلسه گروه اندیشه نو شهربازی داران
آذر ۷, ۱۳۹۵

مصاحبه با مدیر عامل گروه صنعتی بیات در نمایشگاه آتراکس

تاریخ : 17 آذر سال 1394bayat

جناب بیات هدف شما از، بازدید نمایشگاه آتراکس چیست؟

طبیعتاَ در هرحرفه ای هرچقدر بازارهای جهانی را رصد کنیم و با شرکت های بزرگ تعامل داشته باشیم این امر می تواند بستر ساز پیشرفت در کار و تولیدات ما شود و یکی از اهداف بازید ما از این نمایشگاه آشنایی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا است تا بتوانیم این دستاوردها را در کشور خود بومی کرده و از طریق انتقال دانش روز، محصولات بهتری را تولید کنیم.

 

به نظر شما حضور و یا بازدید شرکت های ایرانی از نمایشگاه های بین المللی همچون آتراکس چقدر می تواند در رشد هرچه بیشتر این صنعت موثر باشد؟

با توجه به اینکه شرکت های ایرانی به دنبال نوآوری در این صنعت هستند و حضور در چنین نمایشگاه هایی و بازدید از نوآوری های شرکت های بزرگ می تواند دربه روز کردن تولیدات این صنعت کمک شایانی کرده و سبب رشد کیفی محصولات گردد. به عنوان مثال در بازدید از یکی از شرکت ها با دیدن خلاقیت در تولید محصولات متوجه شدم که هزینه تولید کاهش پیدا کرده است و با ارتباط با مدیران آن شرکت ودریافت مشاوره و تبادل اطلاعت توانستم اطلاعات خود را در برخی از زمینه ها به روز کنم. درنتیجه می توان گفت تبادل اطلاعات برای  مدیران کارخانه ها بسیار ضروری است و حضور در چنین نمایشگاه هایی بهترین فرصت برای دستیابی به این موارد است.

 

جناب بیات شما که دردوره های های گذشته هم از نمایشگاه آتراکس بازدید کردید حضور شرکت های ایرانی رو چطور دیدید؟

نسبت به سال های گذشته امسال شرکت های بیشتری از ایران برای بازدید حضور داشتند و امیدواریم در سال های آتی برند های ایرانی با حضور مستقیم در چنین نمایشگاه هایی بتوانند سهمی از بازارهای جهانی رو کسب کنند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *